XYFEECNANF-24.000000
| Manufacturer: | Taitien |
In Stock 1759 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | XYFEECNANF-24.000000 | ||
| Product Category: | Crystals | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | CRYSTAL 24MHZ 16PF SMD | Inquiry | |
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Type
- MHz Crystal
- Series
- XY
- Ratings
- Frequency
- 24MHz
- Packaging
- Digi-Reel®
- Part Status
- Active
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Mode
- Fundamental
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 16pF
- Size / Dimension
- 0.100" L x 0.081" W (2.55mm x 2.05mm)
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms