TXKADCSANF-19.680000
| Manufacturer: | Taitien |
In Stock 195 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | TXKADCSANF-19.680000 | ||
| Product Category: | Oscillators | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | XTAL OSC VCTCXO 19.6800MHZ SNWV | Inquiry | |
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Type
- VCTCXO
- Output
- Clipped Sine Wave
- Series
- TX
- Ratings
- Function
- Frequency
- 19.68MHz
- Packaging
- Digi-Reel®
- Part Status
- Active
- Mounting Type
- Surface Mount
- Base Resonator
- Crystal
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Voltage - Supply
- 1.8V
- Frequency Stability
- ±2.5ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Current - Supply (Max)
- 2mA