TTEAALSANF-10.000000
| Manufacturer: | Taitien |
In Stock 188 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | TTEAALSANF-10.000000 | ||
| Product Category: | Oscillators | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ SNWV | $13.02 | |
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Type
- VCTCXO
- Output
- Clipped Sine Wave
- Series
- TT
- Ratings
- Function
- Frequency
- 10MHz
- Packaging
- Strip
- Part Status
- Active
- Mounting Type
- Surface Mount
- Base Resonator
- Crystal
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead Exposed Pad
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- ±500ppb
- Height - Seated (Max)
- 0.083" (2.10mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 3.5mA