T7H8065504DN
Manufacturer: Powerex, Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: T7H8065504DN
Product Category: Thyristors - SCRs - Modules Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: SCR PHASE CTRL MOD 550A 600V $77.82
Packaging
Structure
Operating Temperature
Number of SCRs, Diodes
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm)