ASZESZE26K152
Manufacturer: JST Sales America Inc. In Stock 2974 pcs
Datasheet: ASZESZE26K152
Product Category: Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: JUMPER SZE-002T-P0.3 X2 6" $0.77
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
Black
Length
6.00" (152.40mm)
Series
ZE
Wire Gauge
26 AWG