ASRSFSRSF20K305B
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
ASRSFSRSF20K305B
Manufacturer: JST Sales America Inc. In Stock 941 pcs
Datasheet: ASRSFSRSF20K305B
Product Category: Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: JUMPER SRSF-21T-250A X2 12" $0.83
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
Black
Length
12.0" (304.8mm)
Series
Wire Gauge
20 AWG