ASRSF2X16K51B
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
ASRSF2X16K51B
Manufacturer: JST Sales America Inc. In Stock 966 pcs
Datasheet: ASRSF2X16K51B
Product Category: Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: JUMPER SRSF-82T-250A 2" $1.31
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
Black
Length
2.00" (50.80mm)
Series
Wire Gauge
16 AWG