ASPHSPH24K152
| Manufacturer: | JST Sales America Inc. |
In Stock 19196 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | ASPHSPH24K152 | ||
| Product Category: | Jumper Wires, Pre-Crimped Leads | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN | $0.43 | |
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Color
- Black
- Length
- 6.00" (152.40mm)
- Series
- PH
- Wire Gauge
- 24 AWG