CDB1225RGBP
| Manufacturer: | Dialight |
In Stock 0 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | CDB1225RGBP | ||
| Description: | BLK RGB 1225MM IP OVL 8X25 | Inquiry | |
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Type
- LED Engine
- Color
- Red, Green, Blue (RGB)
- Height
- 28.00mm
- Series
- CD
- CCT (K)
- Features
- Lens Type
- Domed
- Wavelength
- Part Status
- Obsolete
- Configuration
- Linear Light Strip
- Current - Max
- Viewing Angle
- Current - Test
- Size / Dimension
- 1225.00mm L x 50.00mm W