BD1722J50200AHF
| Manufacturer: | Anaren |
In Stock 2884 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | BD1722J50200AHF | ||
| Product Category: | Balun | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
- Packaging
- Cut Tape (CT)
- Part Status
- Active
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Frequency Range
- 1.7GHz ~ 2.2GHz
- Phase Difference
- 4°
- Return Loss (Min)
- 20dB
- Insertion Loss (Max)
- 0.7dB
- Impedance - Unbalanced/Balanced
- 50 / 200Ohm