TXETALSANF-26.000000
| Manufacturer: | Taitien |
In Stock 952 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | TXETALSANF-26.000000 | ||
| Product Category: | Oscillators | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ SNWV | Inquiry | |
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Type
- TCXO
- Output
- Clipped Sine Wave
- Series
- TX
- Ratings
- Function
- Frequency
- 26MHz
- Packaging
- Digi-Reel®
- Part Status
- Active
- Mounting Type
- Surface Mount
- Base Resonator
- Crystal
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Voltage - Supply
- 2.8V ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±500ppb
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 2mA