SIT5711AICKX-33E-25.000000F
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
SIT5711AICKX-33E-25.000000F
Manufacturer: SiTime In Stock 0 pcs
Datasheet: SIT5711AICKX-33E-25.000000F
Product Category: Oscillators Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: OSC LVCMOS 25.0MHZ $108.38
Frequency
25MHz
Package / Case
10-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm)
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±8ppb
Height - Seated (Max)
0.247" (6.28mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C