SIT5711ACCTW-33E-12.800000F
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
SIT5711ACCTW-33E-12.800000F
Manufacturer: SiTime In Stock 0 pcs
Datasheet: SIT5711ACCTW-33E-12.800000F
Product Category: Oscillators Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: OSC LVCMOS 12.8MHZ $87.97
Frequency
12.8MHz
Package / Case
7-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.984" L x 0.866" W (25.00mm x 22.00mm)
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±5ppb
Height - Seated (Max)
0.268" (6.80mm)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C