SI-B8V152560WW
| Manufacturer: | Samsung Semiconductor, Inc. |
In Stock 264 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | SI-B8V152560WW | ||
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
- Type
- LED Module
- Color
- White, Warm
- Height
- 4.40mm
- Series
- LT-M562B_G2
- CCT (K)
- 3000K 4-Step MacAdam Ellipse
- Features
- With Connector
- Lens Type
- Flat
- Packaging
- Tray
- Wavelength
- Part Status
- Active
- Configuration
- Linear Light Strip
- Current - Max
- 720mA
- Viewing Angle
- 115°
- Current - Test
- 600mA
- Size / Dimension
- 560.00mm L x 18.00mm W
- Temperature - Test
- 50°C
- CRI (Color Rendering Index)
- 80
- Light Emitting Surface (LES)
- Lumens/Watt @ Current - Test
- 141 lm/W
- Voltage - Forward (Vf) (Typ)
- 24.8V