SPC5634MF1MLU60
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
SPC5634MF1MLU60
Manufacturer: NXP USA Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: SPC5634MF1MLU60
Speed
60MHz
RAM Size
94K x 8
Number of I/O
114
Package / Case
176-LQFP
Data Converters
A/D 34x12b
Base Part Number
SPC5634
Program Memory Size
1.5MB (1.5M x 8)
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
Supplier Device Package
176-LQFP (24x24)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
4.5V ~ 5.25V