MSC8157ESVT1000A
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
MSC8157ESVT1000A
Manufacturer: NXP USA Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: MSC8157ESVT1000A
Product Category: Embedded - DSP (Digital Signal Processors) Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: IC DSP 6-CORE DGTL 783FCBGA Inquiry
Type
SC3850 Six Core
Clock Rate
1GHz
On-Chip RAM
6.375MB
Voltage - I/O
1.0V, 1.5V, 2.5V
Voltage - Core
1.00V
Base Part Number
MSC8157
Operating Temperature
0°C ~ 105°C (TJ)