MSC8154TAG1000B
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
MSC8154TAG1000B
Manufacturer: NXP USA Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: MSC8154TAG1000B
Product Category: Embedded - DSP (Digital Signal Processors) Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: IC DSP 4X 1GHZ SC3850 783FCBGA Inquiry
Type
SC3850 Quad Core
Clock Rate
1GHz
On-Chip RAM
576kB
Voltage - I/O
2.50V
Voltage - Core
1.00V
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TJ)