DSC1001DL5-019.2000
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
DSC1001DL5-019.2000
Manufacturer: Lanka Micro In Stock 30 pcs
Datasheet: DSC1001DL5-019.2000
Product Category: Oscillators Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: MEMS OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD $2.09
Function
Enable/Disable
Frequency
19.2MHz
Packaging
Tube
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Voltage - Supply
1.8 ~ 3.3V
Frequency Stability
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Current - Supply (Max)
6.3mA