DSC1001DL1-025.2000
| Manufacturer: | Lanka Micro |
In Stock 126 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | DSC1001DL1-025.2000 | ||
| Product Category: | Oscillators | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | MEMS OSC XO 25.2000MHZ CMOS SMD | $1.01 | |
- Function
- Standby (Power Down)
- Frequency
- 25.2MHz
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Voltage - Supply
- 1.8 ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Current - Supply (Max)
- 6.3mA