DSC1001DI1-033.3333T
| Manufacturer: | Lanka Micro |
In Stock 182 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | DSC1001DI1-033.3333T | ||
| Product Category: | Oscillators | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD | Inquiry | |
- Frequency
- 33.3333MHz
- Packaging
- Digi-Reel®
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Voltage - Supply
- 1.8 ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 7.2mA