DSC1001CI1-019.2000
| Manufacturer: | Lanka Micro |
In Stock 0 pcs
|---|---|---|---|
| Datasheet: | DSC1001CI1-019.2000 | ||
| Product Category: | Oscillators | Reference Price (In US Dollars) | 1pcs |
| Description: | MEMS OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD | $1.11 | |
- Frequency
- 19.2MHz
- Packaging
- Tube
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Voltage - Supply
- 1.8 ~ 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.035" (0.90mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 6.3mA