56-CBSA-3.75X5.75X0.5
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
56-CBSA-3.75X5.75X0.5
Manufacturer: Leader Tech Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: 56-CBSA-3.75X5.75X0.5
Product Category: RF Shields Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: RF SHIELD 3.75" X 5.75" T/H $27.86
Width - Overall
3.750" (95.25mm)
Height - Overall
0.500" (12.70mm)
Length - Overall
5.750" (146.05mm)