56-CBSA-1.75X3.0X0.5
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
56-CBSA-1.75X3.0X0.5
Manufacturer: Leader Tech Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: 56-CBSA-1.75X3.0X0.5
Product Category: RF Shields Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: RF SHIELD 1.75" X 3" T/H $20.98
Width - Overall
1.750" (44.45mm)
Height - Overall
0.500" (12.70mm)
Length - Overall
3.000" (76.20mm)