51-CBSA-4.0X5.25X0.5
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
51-CBSA-4.0X5.25X0.5
Manufacturer: Leader Tech Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: 51-CBSA-4.0X5.25X0.5
Product Category: RF Shields Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: RF SHIELD 4" X 5.25" T/H $27.44
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Type
Shield, 2-Piece
Series
50-CBS
Packaging
Bulk
Part Status
Active
Ventilation
Non-Vented
Mounting Type
Through Hole
Width - Overall
4.000" (101.60mm)
Height - Overall
0.500" (12.70mm)
Length - Overall
5.250" (133.35mm)