50-CBSA-4.5X5.0X0.5
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
50-CBSA-4.5X5.0X0.5
Manufacturer: Leader Tech Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: 50-CBSA-4.5X5.0X0.5
Product Category: RF Shields Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: RF SHIELD 4.5" X 5" SMD $26.09
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Type
Shield, 2-Piece
Series
50-CBS
Packaging
Bulk
Part Status
Active
Ventilation
Non-Vented
Mounting Type
Surface Mount
Width - Overall
4.500" (114.30mm)
Height - Overall
0.500" (12.70mm)
Length - Overall
5.000" (127.00mm)