10-CBSA-3.25X4.25X0.13
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
10-CBSA-3.25X4.25X0.13
Manufacturer: Leader Tech Inc. In Stock 0 pcs
Datasheet: 10-CBSA-3.25X4.25X0.13
Product Category: RF Shields Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: RF SHIELD 3.25" X 4.25" SMD $23.31
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Type
Shield, 2-Piece
Series
10-CBS
Packaging
Bulk
Part Status
Active
Ventilation
Non-Vented
Mounting Type
Surface Mount
Width - Overall
3.250" (82.55mm)
Height - Overall
0.130" (3.30mm)
Length - Overall
4.250" (107.95mm)