67BCG2004005508R00
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
67BCG2004005508R00
Manufacturer: Laird Technologies EMI In Stock 0 pcs
Datasheet: 67BCG2004005508R00
Description: SMD CONTACT 2.0X4.0X5.5 Inquiry
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Shape
Width
0.078" (2mm)
Length
0.157" (4.00mm)