4286PA51H02300
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
4286PA51H02300
Manufacturer: Laird Technologies EMI In Stock 0 pcs
Datasheet: 4286PA51H02300
Description: GK NICU PTAFG PU V0 REC Inquiry
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
You May Also Be Interested In
Product Parameter
Type
Fabric Over Foam
Shape
Rectangle
Width
0.394" (10.00mm)
Height
0.118" (3.00mm)
Length
23.000" (584.20mm)
Series
51H
Plating
Material
Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Shelf Life
12 Months
Part Status
Active
Shelf Life Start
Attachment Method
Adhesive
Plating - Thickness
Operating Temperature
Storage/Refrigeration Temperature
73°F (23°C)