C17CF121K-4ZN-X1T
|---|---|---|---|
| Datasheet: | C17CF121K-4ZN-X1T | ||
- Tolerance
- ±10%
- Lead Style
- Capacitance
- 120pF
- Voltage - Rated
- 500V
- Size / Dimension
- 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
- Height - Seated (Max)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C