C11CF910J-8UN-X1T
|---|---|---|---|
| Datasheet: | C11CF910J-8UN-X1T | ||
- Tolerance
- ±5%
- Lead Style
- Capacitance
- 91pF
- Voltage - Rated
- 150V
- Size / Dimension
- 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
- Height - Seated (Max)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C