C11CF0R4B-9ZN-X1T
|---|---|---|---|
| Datasheet: | C11CF0R4B-9ZN-X1T | ||
- Tolerance
- ±0.1pF
- Lead Style
- Capacitance
- 0.4pF
- Voltage - Rated
- 250V
- Size / Dimension
- 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
- Height - Seated (Max)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C