C06CFR45B-9ZN-X1T
|---|---|---|---|
| Datasheet: | C06CFR45B-9ZN-X1T | ||
- Tolerance
- ±0.1pF
- Lead Style
- Capacitance
- 0.45pF
- Voltage - Rated
- 250V
- Size / Dimension
- 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
- Height - Seated (Max)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C