OEDA-75-1-6
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
OEDA-75-1-6
Manufacturer: Kilo International In Stock 0 pcs
Datasheet: OEDA-75-1-6
Product Category: Knobs Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: KNOB KNURLED 0.125" METAL $5.82
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Type
Knurled, Diamond
Color
Clear Gloss
Style
Cylindrical
Height
0.625" (15.88mm)
Series
OED
Diameter
0.750" (19.05mm)
Features
6-32 Set Screw
Material
Metal
Indicator
Arrow on Top
Shaft Size
0.125" (3.18mm)