ASXAMSXAM22K152
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
ASXAMSXAM22K152
Manufacturer: JST Sales America Inc. In Stock 140 pcs
Datasheet: ASXAMSXAM22K152
Product Category: Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 6" $0.43
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
Black
Length
6.00" (152.40mm)
Series
XA
Wire Gauge
22 AWG