ASACHLSACHL28W305
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
ASACHLSACHL28W305
Manufacturer: JST Sales America Inc. In Stock 2630 pcs
Datasheet: ASACHLSACHL28W305
Product Category: Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 12" $1.38
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
White
Length
12.0" (304.8mm)
Series
ACHL
Wire Gauge
28 AWG