ASACHLSACHL28W203
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
ASACHLSACHL28W203
Manufacturer: JST Sales America Inc. In Stock 2000 pcs
Datasheet: ASACHLSACHL28W203
Product Category: Jumper Wires, Pre-Crimped Leads Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 8" $1.16
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Color
White
Length
8.00" (203.20mm)
Series
ACHL
Wire Gauge
28 AWG