IS64LPS12832A-200TQLA3
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
IS64LPS12832A-200TQLA3
Manufacturer: ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) In Stock 0 pcs
Datasheet: IS64LPS12832A-200TQLA3
Product Category: Memory Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Packaging
Tray
Technology
SRAM - Synchronous, SDR
Access Time
3.1ns
Memory Size
4Mb (128K x 32)
Memory Type
Volatile
Part Status
Active
Memory Format
SRAM
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
100-LQFP
Clock Frequency
200MHz
Memory Interface
Parallel
Voltage - Supply
3.135V ~ 3.465V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)