70T3799MS133BBG
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
70T3799MS133BBG
Manufacturer: IDT, Integrated Device Technology Inc In Stock 0 pcs
Datasheet: 70T3799MS133BBG
Product Category: Memory Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Packaging
Tray
Technology
SRAM - Dual Port, Synchronous
Access Time
4.2ns
Memory Size
9Mb (128K x 72)
Memory Type
Volatile
Part Status
Active
Memory Format
SRAM
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
324-BGA
Clock Frequency
133MHz
Base Part Number
IDT70T3799M
Memory Interface
Parallel
Voltage - Supply
2.4V ~ 2.6V
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)