GS8342T06BD-350I
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS8342T06BD-350I
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS8342T06BD-350I
Product Category: Accessories Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 8 36M $35.08
Type
SigmaQuad-II+
Series
GS8342T06BD
Tradename
SigmaDDR-II+
Memory Type
DDR-II
Organization
4 M x 8
Supply Current - Max
575 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
350 MHz