GS8342R09BGD-300I
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS8342R09BGD-300I
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS8342R09BGD-300I
Product Category: Accessories Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 9 36M $32.77
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
RoHS
Details
Type
SigmaDDR-II B4
Series
GS8342R09BGD
Tradename
SigmaCIO DDR-II
Memory Type
DDR-II
Organization
4 M x 9
Supply Current - Max
460 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
300 MHz