GS8320Z18AGT-333IV
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS8320Z18AGT-333IV
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS8320Z18AGT-333IV
RoHS
Details
Type
NBT
Series
GS8320Z18AGT
Tradename
NBT SRAM
Access Time
5 ns
Memory Size
36 Mbit
Memory Type
SDR
Organization
2 M x 18
Package / Case
TQFP-100
Supply Current - Max
265 mA, 350 mA
Supply Voltage - Max
2.7 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Factory Pack Quantity
18
Maximum Clock Frequency
333 MHz