GS82582T19GE-375
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS82582T19GE-375
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS82582T19GE-375
RoHS
Details
Type
SigmaDDR-II+ B2
Series
GS82582T19GE
Tradename
SigmaDDR-II+
Memory Size
288 Mbit
Memory Type
DDR-II
Organization
16 M x 18
Package / Case
BGA-165
Supply Current - Max
680 mA
Supply Voltage - Max
1.9 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Factory Pack Quantity
10
Maximum Clock Frequency
375 MHz