GS8256436GD-200
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS8256436GD-200
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS8256436GD-200
RoHS
Details
Type
SCD/DCD; PL/FT
Series
GS8256436GD
Tradename
SyncBurst
Access Time
6.5 ns
Memory Size
288 Mbit
Memory Type
SDR
Organization
8 M x 36
Package / Case
BGA-165
Supply Voltage - Max
3.6 V
Supply Voltage - Min
2.3 V
Factory Pack Quantity
10
Maximum Clock Frequency
200 MHz