GS81314LD37GK-800
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS81314LD37GK-800
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS81314LD37GK-800
RoHS
Details
Type
SigmaQuad-IVe B4
Series
GS81314LD37GK
Tradename
SigmaQuad-IVe
Memory Type
QDR-IVe
Organization
4 M x 36
Package / Case
BGA-260
Supply Current - Max
2.7 A
Supply Voltage - Max
1.35 V
Supply Voltage - Min
1.15 V
Maximum Clock Frequency
800 MHz