GS81302Q18E-300
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS81302Q18E-300
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS81302Q18E-300
Product Category: Accessories Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: SRAM 1.8 or 1.5V 8M x 18 144M $161.54
RoHS
N
Series
GS81302Q18E
Memory Type
QDR-II
Organization
8 M x 18
Package / Case
BGA-165
Supply Current - Max
1.25 A
Supply Voltage - Max
1.9 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
300 MHz