GS81302DT20GE-400I
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS81302DT20GE-400I
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS81302DT20GE-400I
Product Category: Accessories Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: SRAM 1.8 or 1.5V 8M x 18 144M $172.92
RoHS
Details
Series
GS81302DT20GE
Memory Type
QDR-II
Organization
8 M x 18
Package / Case
BGA-165
Supply Current - Max
1.185 A
Supply Voltage - Max
1.9 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
400 MHz