GS81302DT10E-450I
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS81302DT10E-450I
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS81302DT10E-450I
Product Category: Accessories Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: SRAM 1.8 or 1.5V 16M x 9 144M $190.62
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
Type
SigmaQuad-II+ B4
Series
GS81302DT10E
Packaging
Tray
144 Mbit
Memory Type
QDR-II
Organization
16 M x 9
Interface Type
Parallel
Package / Case
BGA-165
Yes
Supply Current - Max
1.185 A
Supply Voltage - Max
1.9 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Maximum Clock Frequency
450 MHz