GS81302D37AGD-400I
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS81302D37AGD-400I
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS81302D37AGD-400I
Product Category: Accessories Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Description: SRAM SigmaQuad-II+, 144Mb, x36, 400MHz, Industrial Temp $172.93
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
RoHS
Details
Brand
GSI Technology
Series
GS81302D37AGD
Tradename
SigmaQuad-II+
Memory Size
144 Mbit
Subcategory
Memory & Data Storage
Manufacturer
GSI Technology
Organization
4 M x 36
Product Type
SRAM
Interface Type
Serial
Mounting Style
SMD/SMT
Package / Case
BGA
Product Category
SRAM
Moisture Sensitive
Yes
Supply Voltage - Max
1.9 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Factory Pack Quantity
10
Maximum Clock Frequency
400 MHz