GS81284Z36B-250IV
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS81284Z36B-250IV
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS81284Z36B-250IV
Type
Synchronous
Tray
Access Time
6.5 ns
Memory Size
144 Mbit
Memory Type
SDR
Organization
4 M x 36
Package / Case
BGA-119
Supply Current - Max
415 mA, 535 mA
Supply Voltage - Max
2.7 V
Supply Voltage - Min
1.7 V
Factory Pack Quantity
10
Maximum Clock Frequency
250 MHz