GS81280F36GT-6.5
Images are for reference only. See Product Specifications for product details
thumb-0
GS81280F36GT-6.5
Manufacturer: GSI Technology In Stock 0 pcs
Datasheet: GS81280F36GT-6.5
Product Category: Accessories Reference Price (In US Dollars) 1pcs
Fill out the below form and we will contact you as soon as possible.
Product Parameter
RoHS
Details
Type
Flow Through
Brand
GSI Technology
Series
GS81280F36GT
Packaging
Tray
Tradename
SyncBurst
Access Time
6.5 ns
Memory Size
144 Mbit
Memory Type
SDR
Subcategory
Memory & Data Storage
Manufacturer
GSI Technology
Organization
4 M x 36
Product Type
SRAM
Interface Type
Parallel
Mounting Style
SMD/SMT
Package / Case
TQFP-100
Product Category
SRAM
Moisture Sensitive
Yes
Supply Current - Max
320 mA
Supply Voltage - Max
3.6 V
Supply Voltage - Min
2.3 V